środa, 21 listopada 2012

...check...check

...Każdy swego bloga ma, mam i ja. Tym oto sposobem ,po wielu przemyśleniach i bezsennych nocach,postanowiłem powolac takie cudo,blogiem zwane. Jest to mój pierwszy wpis, a co za tym idzie pierwsze kroczki w tym temacie,wiec wybaczcie brak profesjonalizmu i totalny chaos. A ze jakos trzeba zacząć,więc czynie owa powinność.
 Co będzie zawierał ów blog,hmm myslę że najważniejszą formą prezentacji i najblizszą memu sercu,głowie, ciału  będzie: muzyka ,ale także znajdzie się troszkę fotek nie tylko z tematyką muzyczną związanych. Będzie to swego rodzaju podróż w czasie do miejsc, kapel i koncertow, w których dane bylo mi uczestniczyc przez ostatnie lata, choć nie tylko. Wiekszość nagran video pochodzi z mojej prywatnej kolekcji i jest ścisle powiązana z profilem shout project . Poniektórzy mieli może okazję widzieć jakis filmik na yt , jesli nie może zobaczą go tutaj.
 To by bylo tyle z mojej strony. Wszelkie uwagi, komentarze, słowa krytyki, dodatki etc. mile widziane. Zobaczymy co czas pokaże i jak potoczą sie losy tego projektu. Tymczasem zapraszam do słuchania i ogladania. Peace

   
             1 2 3 go...
   
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz